Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK
Pöörduksed
Suure võimsusega kõrged või väikesed pöörlevad uksed annavad teie sissepääsu juures avalduse. Pöörduksed on tänapäeval kõige energiasäästlikumad sissepääsulahendused. Pöördukse alati avatud, alati suletud põhimõte tagab konditsioneeritud siseõhu ja konditsioneerimata välisõhu eraldatuse, vältides tõmbe-, tolmu- ja müra sattumist hoonesse. Kuna hoonesisese konditsioneeritud kliima säilitamiseks kulub vähem energiat, aitavad pöörduksed vähendada hoone süsiniku jalajälge ja säästa nii energiat kui ka kulusid.
Fagel on Boon Edam pöörduste peamine litsenseeritud tarnija Eestis.
Oleme uhked pikaajalise partnerluse üle selle maineka tootjaga ning püüame pakkuda oma klientidele ainult parimaid lahendusi.

Meie pakutavad pöörduksed on leidnud rakendust enamasti pankades, erinevates kaubandus- ja ärikeskustes ning mujal.
Boon Edam pöörduste tarnijana pakume terviklikku lähenemist klientide vajaduste rahuldamisele. Meie kogenud spetsialistid tarnivad ja paigaldavad uksi professionaalsel tasemel.
Mõistame kvaliteetse paigalduse tähtsust, seega järgime kõiki Euroopa standardeid, et tagada paigaldatud süsteemide optimaalne jõudlus ja vastupidavus. Pakume meie paigaldatud ustele ka hooldusteenust, et tagada nende pidev töö ja minimeerida võimalikke probleeme.

Kui vajate oma ärihoonele usaldusväärseid ja uuenduslikke sissepääsulahendusi, võtke meiega ühendust. Fagel on valmis pakkuma teile kvaliteetseid pöörduksi koos professionaalse paigalduse ja hooldusteenindusega, mis vastavad kõigile teie vajadustele.