Menu
Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud selleks, et meie veebileht töötaks korrektselt. Nende küpsisteta ei tööta korralikult sellised tähtsad funktsioonid nagu lehel navigeerimine, tehingu turvaliselt sõlmimine ja info õigesti kuvamine. Veebilehe kasutaja ei saa neid küpsiseid välja lülitada.

Tutvu reeglitega

Küpsiste seaded Privaatsuspoliitika Üld- ja tellimistingimused
OK
Fagel Automaatika
Suur valik erinevaid mudeleid
Kõik valikus olevad piirdeaia elementide mudelid peegeldavad ideed, et piire saaks ümbritseva ruumi loomisel oluliseks komponendiks. Igal neist on ainulaadne disain, mis on läbi mõeldud nii, et see hõlbustaks aia sobitamist ehitise arhitektuuriga.

OHUTUS JA USALDUSVÄÄRSUS


Sissepääsu funktsionaalsus ja objektile juurdepääsu usaldusväärne kontroll sõltuvad suuresti läbipääsuväravate õigest valikust. Olenevalt kinnistu iseloomust saab valida traditsioonilise tiibvärava või mugava liugvärava vahel. Liugvärava kandev konstruktsioon tagab värava sujuva liikumise igasugustes tingimustes. Sellised väravad võiksid olla töökindluse sünonüümiks.


Automaatväravate varustuse hulka kuuluvad mootor, puldi vastuvõtja, signaallamp ja ülekoormusandur. Lisavarustusena on võimalik tellida fotosilmad, GSM modem (avamine helistades), antenn, turvaribad. Väravad on toodetud täielikult järgides rangeid ohutusstandardite nõudeid ja omavad CE-märgistust.

sobib igale kinnistule
täiuslik harmoonia
sobib igale kinnistule
inspireeriv modernsus
ebatraditsiooniline lähenemine kujundamisel
elegants ja kõrgeim standard
modernsus stiilsel kujul
süsteemi paneelid on valmistatud PVC

Suur valik erinevaid mudeleid

Kõik valikus olevad piirdeaia elementide mudelid peegeldavad ideed, et piire saaks ümbritseva ruumi loomisel oluliseks komponendiks.

Igal neist on ainulaadne disain, mis on läbi mõeldud nii, et see hõlbustaks aia sobitamist ehitise arhitektuuriga. Tänu sellele on võimalik saavutada stiili harmoonia.

Tohutu valiku hulgast leiab nii traditsioonilisi sepistatud aeda meenutavaid mudeleid, klassikalisi ja stiilseid vorme kui ka modernistlikke mudeleid, mis peegeldavad tänapäevaseid arhitektuuritrende.

Selline stiilivabadus võimaldab rõhutada iga kinnistu eripära.