Menu
Click to order
Sinu tellimus
Total: 
Valige ostukorvi soovitud tooted ja saatke see meile arve esitamiseks. Võtame ühendust esimesel võimalusel. Konsulteerime ja anname nõu just teile sobilike lahenduste leidmiseks.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kogemus

OK

Fagel pakub ettevõtetele mitmesuguseid juurdepääsukontrolli ja turvalisusega seotud tooteid ja teenuseid. Nende tootepakkumiste hulka kuuluvad tiibväravad, liugväravad, teetõkked, garaažiuksed ja tööstuslikud sulgurid.


Pöördväravad on mõeldud nii jalakäijatele kui ka sõidukitele ning on saadaval mitmesugustest materjalidest, sealhulgas terasest ja alumiiniumist. Fagel pakub tiibväravate juurde ka mitmesuguseid tarvikuid, nagu intercomsüsteemid, klahvistikud ja kaardilugejad.


Lükandväravad sobivad ideaalselt piiratud ruumiga kinnistutele, kuna need ei nõua sama palju vaba ruumi kui tiibväravad. Fagel pakub mitmesuguseid lükandväravaid, alates kergest alumiiniumist kuni tugeva teraseni.


Garaažiuksed on iga turvalise ärikinnisvara oluline osa. Fagel pakub erinevaid garaažiukse valikuid, sealhulgas isoleeritud uksi ja kiirrulluksi.


Lõpuks pakub Fagel mitmeid tööstuslikke sulgureid, mis on loodud kaitsma tööstus- ja ärikinnistuid varguste ja volitamata juurdepääsu eest. Need sulgurid on saadaval mitmesuguste materjalide ja kujundusega, mis vastavad erinevatele nõuetele.